top of page

Regulamin Pobytu

Regulamin określa zasady świadczenia usług noclegowych, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie Obiektu - Poznań ul. MOSTOWA 30, i jest integralną częścią umowy rezerwacji.

Do zawarcia umowy o usługę noclegową dochodzi przez dokonanie rezerwacji (telefonicznej, e-mailowej lub online w systemie rezerwacji na stronie www.poznan-apartments.pl i zapłaty całej należności za pobyt przez Gościa.

 1. Zawierając umowę Gość potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu Obiektu.

 2. Regulamin obowiązuje wszystkich Gości.

 3. Regulamin dostępny jest na stronie www.poznan-apartments.pl.

 4. Apartamenty w Obiekcie wynajmowane są na doby. Zakwaterowanie rozpoczyna się o godz.15.00 a kończy się o godz. 11.00 dnia następnego. Ewentualne przedłużenie pobytu musi być zgłoszone z wyprzedzeniem. Możliwość przedłużenia pobytu uzależniona jest od aktualnej dostępności Apartamentów.

 5. Korzystać z Apartamentów można wyłącznie po dopełnieniu formalności meldunkowych oraz po dokonaniu pełnej opłaty za pobyt.

 6. W apartamencie może przebywać wyłącznie liczba osób zgodna z podaną w rezerwacji.

 7. Obiekt może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu nie zastosował się do Regulaminu.

 8. Gość nie ma prawa przekazywać, udostępniać bądź podnajmować apartamentu osobom trzecim.

 9. Na terenie Obiektu obowiązuje cisza nocna w godz. 23.00 – 9.00.

 10. Osoby odwiedzające mogą przebywać w Obiekcie do godziny 20.00. Po tej godzinie w apartamencie może przebywać wyłącznie liczba osób zgodna z podaną w rezerwacji. Pełną odpowiedzialność za osoby odwiedzające Gości w Obiekcie ponoszą Goście, którzy dokonali rezerwacji. 

 11. Urządzanie bardzo hucznych imprez towarzyskich w Apartamentach jest całkowicie zakazane. W przypadku interwencji Policji, Straży Miejskiej etc. za wszelkie związane z tym konsekwencje odpowiada Gość. Prosimy o wyrozumiałość ze względu na komfort innych naszych Gości przebywających w tym samym czasie w sąsiednich Apartamentach i dziękujemy za zrozumienie. 

 12. Na terenie Obiektu obowiązuje zakaz palenia. Miejsce dla osób palących znajduje się na dziedzińcu budynku.

 13. Prosimy o informację min 1 dzień przed przyjazdem jeśli będzie potrzeba dostawienie dodatkowego łózka w apartamencie. Koszt dostawki 290PLN za noc.

 14. Dzieci powyżej 5 roku traktowane są "cenowo" jak osoby dorosłe i śpią na osobnych łóżkach.

 15. Wszystkie ceny podane na stronie w procesie rezerwacji są cenami w PLN i zawierają 8%VAT

 16. Gość ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i innych urządzeń w Apartamencie, nawet gdyby zostały spowodowane nieumyślnie.

 17. Gość ma obowiązek niezwłocznie powiadomić pracownika Obiektu o zaistniałych szkodach w mieniu lub wyposażeniu apartamentu, a także zgłosić niezwłocznie wszelkie inne nieprawidłowości.

 18. Obiekt nie odpowiada za utratę lub uszkodzenie rzeczy należących do Gości oraz osób trzecich przebywających w Apartamencie na ich zaproszenie.

 19. W procesie rezerwacji usługi noclegowej dobrowolnie udostępniacie Państwo Obiektowi swoje dane osobowe. W szczególności imię i nazwisko, nr tel., adres e-mail i ewentualnie dane firmy. Wszelkie przekazane dane osobowe pobierane są wyłącznie w celu realizacji usługi noclegowej i podlegają ochronie takiej samej jak dane przekazane w procesie rezerwacji prowadzonej przez OTCR Apartments, zamieszczone w zakładce Polityka Prywatności.

 20. W sytuacjach wyjątkowych i nieprzewidzianych okoliczności obiekt zastrzega sobie prawo do zamiany zarezerwowanego Apartamentu na inny o podobnym standardzie a w bardzo mało prawdopodobnych sytuacjach braku wolnego Apartamentu (tzw. overbooking) do anulowania dokonanej przez Gościa rezerwacji. Cała kwota za anulowaną rezerwacje zostanie wówczas zwrócona Gościowi.

 21. Dostęp do sieci internet w Obiekcie jest bezpłatny.

Prosimy serdecznie o stosowanie się do Regulaminu i życzymy miłych wrażeń podczas pobytu!

bottom of page